BAB-BKR Antwerpen is een vereniging voor en door jullie allen, onze leden. We wilden vorig jaar dan ook graag ons 5-jarig bestaan vieren, samen met u! 2020 werd echter een jaar waarin dat allesbehalve kon. Maar nu het terug mogelijk wordt om ons te verenigen, organiseren we graag een event van formaat.

Hou donderdagavond 25 november zeker vrij om samen te vieren in Café Local! We zullen er het glas heffen op onze vereniging en zullen u op gepaste wijze verrassen. Met een goodiebag, maar vooral véél meer

Sfeermakers Funky D en DJ F.R.A.N.K zullen de avond compleet maken. 
 
Inschrijven? 
Als lid geniet je van voorinschrijvingsrecht t.e.m. 30/09/2021, maar wees snel, de plaatsen zijn beperkt! U mag uw partner, een collega, vriend of vriendin meebrengen. Je schrijft in via de uitnodiging die je per mail ontving (gemist? mail ons!). 

GRATIS EVENT | BEPERKTE PLAATSEN | ENKEL OP UITNODIGING
COVID SAFE TICKETS VERPLICHT